Quantcast

Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Chodnik- odwieczny problem mieszkańców

2013-09-18 10:36:51 (ost. akt: 2013-09-18 10:54:27)

Autor zdjęcia: Mieszkaniec ul. Wyszyńskiego

Przy ulicy Wyszyńskiego w Olsztynie wyremontowany został sklep "Społem". Jednak jak informuje nas jeden z mieszkańców tej ulicy, dojście do sklepu pozostawia wiele do życzenia.

Po remoncie powstał samoobsługowy sklep, z nową elewacją, nowymi drzwiami i zupełnie nowym wyposażeniem. Jednak dojście do sklepu pozostawia wiele do życzenia.

Chodnik, który prowadzi do sklepu, powstał wraz z powstaniem osiedla i od tamtego czasu nie był remontowany. Jest w nim pełno dziur i wypaczań, które mogą powodować nawet uszczerbek na zdrowiu mieszkańców.

Jak informuje nas jeden z mieszkańców osiedla, sklep jest własnością "Społem" Olsztyn, a ulica i jezdnia należą do miasta. Po interwencji mieszkańców władze miasta zdecydowały się na ułożenie 100 metrów nowego chodnika od strony wjazdu na osiedle z ulicy Piłsudskiego, pozostawiając zniszczony odcinek na ulicy Wyszyńskiego do remontu na tzw. "lepsze czasy".

Należałoby zadać pytanie władzom miasta kiedy te "lepsze czasy" nadejdą? - pyta czytelnikKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB