Quantcast

Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Wieczór kobiet w Lesznie

2014-03-10 20:02:16 (ost. akt: 2014-03-10 12:20:39)

Panie z Warmii i Mazur obchodziły swoje święto w Gospodarstwie Agroturystycznym w Lesznie.

Mazury - panie z Gminy Dźwierzuty (Rumy, Łupowo, Dźwierzuty), Warmia – panie z Gminy Barczewo (Leszno, Bartołty) oraz ich koleżanki z innych miejscowości. Warmińskie Leszno leży na granicy z Mazurami a Pensjonat Państwa Human stał się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców z sąsiednich gmin.

Atmosfera spotkania była radosna, pełna humoru i dobrej zabawy. Ponad 70 pań w różnym wieku kulinarnie obsługiwali panowie z gospodarzem miejsca na czele. Męska kuchnia była równie wyśmienita, jak ta przygotowana przez panie. Oprócz wrażeń kulinarnych nie zabrakło atrakcji estetycznych i muzycznych. Zebranych gości koncertowo zabawiał muzyk ze Szczytna, prowadząc jednocześnie konferansjerką. Panie wysłuchały horoskopów oraz aforyzmów o kobietach i mężczyznach. Efekty specjalne, czyli make -up wykonywała konsultantka firmy Mary Kay, zmieniając piękne twarze na jeszcze bardziej piękniejsze i uśmiechnięte oblicza. Inną atrakcją wieczoru była brafitterka, która profesjonalnie dopasowała odpowiedni biustonosz dla każdej z pań.

Panie równie dobrze bawiły się na parkiecie tańcząc do późna w nocy. I już z niecierpliwością czekają na kolejne święto za rok.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB