Quantcast

środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Przyjdź na warsztaty i zostań dziennikarzem!

2014-05-22 09:00:00 (ost. akt: 2014-05-22 08:46:28)

Autor zdjęcia: Mat. prasowy

Interesujesz się tym co Cię otacza? Chcesz pomagać ludziom? Coś co Cię denerwuje i chciałbyś to zmienić? Zostań dziennikarzem! Przyjdź na warsztaty Gazety Olsztyńskiej i sprawdź jak wygląda praca dziennikarza.

Czy jest coś, co Cię denerwuje i chciałbyś to zmienić? Lubisz pisać? Piszesz do szuflady i czujesz że marnujesz swój talent? Od zawsze chciałeś spełnić swoje, dziennikarskie ambicje? Nic prostszego! Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy cykl warsztatów dziennikarskich, które w ciągu najbliższych miesięcy odbędą się na terenie Olsztyna i całego powiatu.

Podczas zajęć z dziennikarzami "Gazety Olsztyńskiej", dowiecie się jak pisać artykuły internetowe i prasowe, kim jest dziennikarz obywatelski, jak nim zostać oraz jakie korzyści płyną z dołączenia do naszej wirtualnej redakcji. Ponadto przekonacie się, jak ważne są informacje właśnie z waszej okolicy. Spotkanie poprowadzą dziennikarze redakcji internetowej oraz gość specjalny - Ewa Bartnikowska, redaktor naczelna "Gazety Olsztyńskiej".

Nie ważne ile masz lat, z jakiej miejscowości jesteś i czy kiedykolwiek pisałeś artykuły - na nasze spotkania warsztaty zapraszamy dosłownie WSZYSTKICH, którzy chcieliby poczuć smak dziennikarstwa i publikować na naszych stronach. Jako pierwszą, odwiedzimy miejscowość Rybaki w gminie Stawiguda. Warsztaty dziennikarskie, odbędą się w czwartek 29 maja o godzinie 17:30 w Ośrodku Edukacyjno-Wypoczynkowym Caritas w Rybakach.

Chcesz żeby "Warsztaty Olsztyńskiej" odwiedziły Twoje osiedle lub miejscowość, napisz do nas na: internet@gazetaolsztynska.pl

Jeśli chcesz dołączyć do grona dziennikarzy już teraz, zarejestruj się w Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB