Quantcast

Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Moda na MotoVlogi

2014-09-26 15:45:46 (ost. akt: 2014-09-26 15:40:33)

Autor zdjęcia: Schaaf

Motovlog jest rodzajem dziennika wideo nagranego przez osobę podczas jazdy motocyklem. Słowo to pochodzi z połączenia "motocykl", "wideo" i "blog". Osoba, która tworzy MotoVlog jest znana jako MotoVloger. Większość Motovlogerów przesyła swoje filmy na serwis YouTube.

Inaczej i prościej można zdefiniować motovlog jako motocyklistę, który wykorzystuje zamontowaną kamerę najczęściej na kasku z mikrofonem i porusza się po drogach, mówiąc o wszystkim co napotyka na swojej drodze. Wielu Motovloggerów nie pokazuje swojej twarzy lub tablicy rejestracyjnej swojego motocykla w filmach.

Niektórzy twierdzą, że anonimowość istnieje, aby filmy były bardziej tajemnicze i ekscytujące :) Krótko mówiąc jest w Motovlogach wszytko to, co lubią pasjonaci motocyklizmu. Istnieje wiele kanałów na YouTube poświęconych Motovlogom, poniższe przykłady to trzech (moich ulubionych:) Motocyklowych Vloggerów.

Na początek przedstawiam Schaafa. To motocyklowy vlogger z Austrii, chłopak ma starą Hondę CB500 i stał się popularny, ponieważ pokonuje winkle z zegarmistrzowską precyzją.

Jeździ swoją "cebulą" dosyć agresywnie i kontroluje ten sprzęt do granic możliwości. Słoneczny dzień, wyjazd na motocyklach z przyjaciółmi oraz kręta trasa ze świetnym górskim krajobrazem. W szczególności polecam wideo pod tytułem "SMOOTH RIDING", "MOTORCYCLE SUMMER HOLIDAY" oraz "RAW onboard: little Honda CHASING random FIREBLADE". Szukajcie go na YouTube wpisując - Schaaf.


EL

Jeżeli i Ty, chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: EL

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB