Quantcast

Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Biskupcu

2014-11-14 22:00:00 (ost. akt: 2014-11-18 13:34:34)

Autor zdjęcia: sxc.hu

W dniach 19-20 listopada 2014r. w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Biskupcu będą warsztaty organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Organizatorami inicjatywy pt. „ABC własnej firmy” są Młodzieżowe Centrum Kariery, Urząd Miejski w Biskupcu, Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego Filia w Biskupcu oraz Klub Integracji Społecznej w Biskupcu. Inicjatywa kierowana jest do osób, które w najbliższym czasie chcą otworzyć własną działalność gospodarczą.

Podczas 2 dniowego szkolenia przyszli przedsiębiorcy zbadają swoje predyspozycje przedsiębiorcze, nauczą się jak wypełnić wniosek CEiDG, pogłębią swoją wiedzę z zakresu przyznawania dofinansowania podjęcia działalności gospodarczej przez Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego Filia w Biskupcu, otrzymają kompleksową wiedzę nt. zakładania spółdzielni socjalnych oraz rozliczania działalności gospodarczej poprzez Książkę Przychodów i Rozchodów.

Szkolenie zostanie wzbogacone o udział przedsiębiorcy, który wyjaśni na własnym przykładzie z czym wiąże się samodzielne prowadzenie działalności gospodarczej nie tylko dla przedsiębiorcy, ale też i dla jego rodziny. W szkoleniu gościnnie udział weźmie Stowarzyszenie "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka", które przedstawi możliwość dofinansowania działalności gospodarczej za pomocą pożyczki udzielanej w ramach Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Na Start.

Jeżeli i Ty, chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: NOWE

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB