Quantcast

Czwartek, 6 maja 2021. Imieniny Beniny, Filipa, Judyty

Olsztynianka w składzie na Mistrzostwa Świata

2015-02-12 07:54:47 (ost. akt: 2015-02-12 08:08:57)

Autor zdjęcia: Andrzej Rutkowski

Już w najbliższy piątek w Paryżu rozpoczynają się mistrzostwa świata w kolarstwie torowym. Jedną z zawodniczek reprezentujących nasz kraj będzie Natalia Pamela Rutkowska. Olsztynianka, członkini kadry narodowej od wielu lat, reprezentuje najwyższy poziom w swojej dyscyplinie sportowej.

Czy ktoś w Olsztynie wie, że w ostatnich latach Natalia Pamela aż 67 razy stawała na podium Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym? Czy wielu jest w Olsztynie sportowców, mogących pochwalić się takim dorobkiem medalowym?. Ale to nie wszystko.

Natalia Pamela Rutkowska w ostatnim pięcioleciu zdobyła 17 tytułów Mistrzyni Polski w kolarstwie torowym. Ilu w Olsztynie mamy sportowców którzy kilkanaście razy zdobywali najwyższy tytuł sportowy w Polsce? Myślę że niewielu.

Jeśli dodać do tego tytuł Mistrzyni Europy z roku 2012, tytuł Wicemistrzyni Europy z 2011 roku, czy drugie miejsce w Pucharze Świata w kolarstwie torowym wywalczone w Kolumbii, to nasuwa się tylko jedno pytanie:

Dlaczego nikt w naszym potrzebującym sukcesu mieście nie wykorzystał takich zdobyczy aby pochwalić się nimi na forum ogólnopolskim czy chociażby miejscowym?

Przy każdej okazji nagradzamy naszych emerytowanych sportowców i chwalimy ich zapominając o tych, którzy mogliby zostać nowymi twarzami naszego miasta i już dziś w pełni na to zasługują. Idźmy do przodu!

Jeżeli i Ty, chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: rutkol

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB