Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Czarek KX60 Dirt Bike Junior - czyli jaki ojciec taki syn...

2015-03-04 10:59:28 (ost. akt: 2015-03-04 10:59:52)

Autor zdjęcia: Easy Lover

Czarek i Artur to dwóch Panów, których łączy nie tylko więź rodzinna ale także wspólna pasja. Czarek ma 5 lat, jego przygoda z motocyklami zaczęła się kilka miesięcy temu, a Artur jest tatą Czarka, który musiał sprzedać swoją nieodżałowaną CBR, żeby kupić dwa motocykle terenowe i dzielić pasję razem z synem.

Czarek motocyklową pasją zainteresował się mając 3 lata, a jego ulubioną bajką były produkcje filmowe chłopaków z Enduro Kex. Od tego czasu przy pomocy rodziców przez następne dwa lata Czarek mozolnie zbierał pieniądze do skarbonki za każdym razem zadając to samo pytanie "tato już mam na crossa?".

Mały zawodnik mógł dostać motocykl wcześniej, ale rodzice chcieli sprawdzić czy jego marzenie nie jest tylko chwilowym kaprysem. Młody motorzysta wytrwał w swoim postanowieniu i pokazał rodzicom jak bardzo pragnie wymarzonego crossa. Arturowi nie pozostało nic innego jak rozbić skarbonkę Czarka, oswoić się z myślą, że jego syn w wieku 5 lat będzie jeździł motocyklem i kupić używane kawasaki kx60.Gdy Czarek doczekał się swojego motocykla, jeszcze tego samego dnia zaczął jeździć samodzielnie wokół altany. Po około 20 godzinach jazdy na motocyklu, Czarek radzi sobie całkiem nieźle. W tym sezonie młody będzie jeździł w zielonych barwach swojego kawasaki kx60, a jeśli nie porzuci swojej pasji od przyszłego sezonu, chłopaki ruszą z profesjonalną szkołą.

Panowie systematycznie nagrywają swoje motocyklowe wyprawy i umieszczają je na serwisie youtube. Zachęcam do obejrzenia filmu ze styczniowego wypadu Artura i Czarka. Na innych filmach możecie zobaczyć pierwsze dni jazdy Czarka, który bardzo szybko się uczy, więc przyszły sezon zapowiada się bardzo ciekawie.Jego zmagania możecie śledzić na jego fanpage'u oraz na kanale youtube.


EL

***
Jeżeli i Ty, chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: EL

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Czarekkx60 #1680971 | 87.204.*.* 4 mar 2015 12:08

    Miło nam bardzo, że ktoś chce o nas pisać :). Jest to bardzo motywujące dla nas obu! :). I zachęca nas do dalszej pracy!.. Pozdrawiamy Olsztyn!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz