Quantcast

Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Podsumowanie wernisażu wystawy "WATA 2015"

2015-03-27 08:03:04 (ost. akt: 2015-03-27 12:49:37)

Autor zdjęcia: GOK Stawiguda

Takich tłumów gości dawno nie było w naszych skromnych progach- nie sprawił to koncert wielkiej gwiazdy, tylko wernisaż Wystawy Amatorskiej Twórczości Artystyczej "WATA 2015".

O godzinie 17.00 w sali GOK Stawiguda rozpoczęła się ta miła uroczystość, na którą przybyli nasi artyści , ich rodziny, przyjaciele i wielu znamienitych gości. W sumie swoje rękodzieło wystawiło w tym roku ponad 40 osób, podobnie jak w roku ubiegłym. Bardzo miłym muzycznym akcentem był świetny koncert naszego wspaniałego chóru "Konsonans" z Toamszkowa pod dyrekcją pani Natalii Kaczmarczik.

Większość artystów to osoby prywatne, ale cieszy fakt, że zawiązuje się na terenie naszej gminy coraz więcej grup skupiających osoby pragnące w czynny sposób rozwijać swoje uzdolnienia plastyczne takie jak: Koło Malarskie dla dorosłych przy GOK w Stawigudzie, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych "Tomaszkowo" organizujące Konkurs Fotograficzny "Wulpińskie klimaty", czy coraz prężniej działające Koło Gospodyń Wiejskich w Stawigudzie.

Odstąpiliśmy w tym roku od zasady, że wystawa jest dla osób dorosłych wspierając wspaniałą inicjatywę Stowarzyszenia Dzieciom i ich Rodzinom "Dajmy szansę" ze Stawigudy i wystawiliśmy prace dzieci wykonane wraz z prowadzącą zajęcia panią Alicją Łabanowską.


Tych, którzy jeszcze nie mięli okazji zobaczyć wystawy informujemy, że można ją oglądać do 1 kwietnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16. Pierwszymi naszymi gośćmi była roześmiana grupa dzieci z Przedszkola w Stawigudzie, które wśród prac znalazły też dzieła swoich rodziców i dziadków.

Zdjęcia prac wszystkich artystów będzie można obejrzeć na stronie internetowej www.gok.stawiguda.plw podstronie sztandarowe imprezy, zakładka WATA, ale dopiero po zamknięciu wystawy, żeby nie psuć Państwu okazji obejrzenia prac na żywo. Można już obejrzeć fotki z wernisażu na  stronie GOK w zakładce galeria.

Źródło: GOK Stawiguda

***
Jeżeli i Ty, chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB