Quantcast

Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Jaka pogoda czeka nas w Wielkanoc?

2015-04-04 18:30:48 (ost. akt: 2015-04-08 09:20:48)

Autor zdjęcia: MP

Od ponad kilku dni nad naszym województwem wędrują komórki konwekcyjne, pojawiają się zjawiska burzowe, pada deszcz, grad, śnieg oraz wieje wiatr. Taki typ pogody spodziewany jest niestety jeszcze przez kilka następnych dni włącznie z Wielkanocą.

Warmia i Mazury w dalszym ciągu znajdują się pod egidą chłodnej oraz chwiejnej masy powietrza. W wielu miejscach naszego województwa niebo będzie przykryte sporą ilością chmur. Wraz z upływem dnia miejscami mogą pojawić się niewielkie przejaśnienia, ale nie potrwają one zbyt długo.

Spodziewane są opady mieszane o różnym natężeniu. W wielu miejscach Warmii i Mazur należy liczyć się także z opadami mokrego śniegu i gradu. Temperatura maksymalna powietrza powinna oscylować na poziomie 3-4*C.

Warmińsko-Mazurscy Łowcy Burz

***
Jeżeli i Ty, chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: wimlowcyburz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. marek #1706242 | 83.9.*.* 4 kwi 2015 22:46

    Wszystkie media zasypują nas informacjami o pogodzie tak jak by ktoś miał na to wpływ. Będzie jutro padać, niech pada,będzie słońce - super, będzie wiało trudno. Jak się jutro obudzę spojrzę w okno to zobaczę jak jest pogoda.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz