Quantcast

Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Psy idealne...

2015-04-24 18:00:00 (ost. akt: 2015-04-27 09:40:12)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony najlepszym i najwierniejszym psiakom, wśród których znajdują się m.in. golden retrivery i labradory.

Golden retrievery i labradory to psy, które są idealne dla rodzin z dziećmi. Charakteryzują się niezwykłą inteligencją , posłuszeństwem oraz łagodnym charakterem. Golden retrievery to psy, które pomimo swojego charakteru i energii nadają się dla ludzi starszych.

Jednak decydując się na takiego psa należy pamiętać, że trzeba spędzać z nim dużo czasu i powinniśmy wyprowadzać go na spacery trwające przynajmniej 2 godziny. Pamiętac również o pielęgnacji ich uszu i futra.

Owczarki niemieckie i owczarki niemieckie długowłose to psy bardzo energiczne i żywiołowe. Szybko i chętnie się uczą. Właściciel powinien zapewnić mu odpowiednią ilość ruchu i zajęcia. Owczarki niemieckie to jedne z najpopularniejszych i przyjaznych psów. Ich pielęgnacja nie jest trudna ani skomplikowana.

Pamiętajcie, gdy zdecydujecie się na jakiegokolwiek zwierzaka nie zostawiajcie go gdy się wam znudzi. On przywiązuje się do nas i również odczuwa samotność.

***
Jeżeli i Ty chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: puszek15

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB