Quantcast

Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Zlot Motocyklowy V-Boyen w Giżycku

2015-07-20 11:38:33 (ost. akt: 2015-07-20 11:41:49)

Autor zdjęcia: Barbara Kunda

Co roku Klub Motocyklistów V-Boyen organizuje jeden z największych i najbardziej efektownych zlotów na Mazurach. Twierdza Boyen w Giżycku zastawiona jest tysiącami motorów. Przyjezdni motocykliści często przemierzają setki, a nawet tysiące kilometrów. Organizowany jest przejazd/parada motocyklistów przez miasto skupiający tłumy fascynatów. Robi to zawsze niemałe wrażenie na wszystkich bez wyjątku.

Jeśli wybierasz się do Giżycka w dniach 24-26 lipca 2015 roku, nie możesz ominąć imprezy na Twierdzy Boyen. Organizowany jest tam kolejny już zlot Motocyklistów.

Jest to jeden z najbardziej efektownych i największych zlotów na Mazurach. Organizatorzy z Klubu Motocyklistów V-Boyen zapraszają na paradę motocykli, przejeżdżającą przez centrum miasta Giżycko.

Robi to wrażenie na turystach, miłośnikach motocykli. Jest co wspominać. Te miłe obrazki zapadły mi w pamięci jeszcze w dzieciństwie i pamiętam jak impreza z roku na rok jest większa, lepiej zorganizowana i już na stałe wpisała się do Kalendarza Imprez Letnich w Giżycku. Do zobaczenia!

***
Jeżeli chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Adventuretime

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB