Quantcast

środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ruch to zdrowie

2015-10-19 17:00:00 (ost. akt: 2015-10-21 15:10:09)

Autor zdjęcia: Jolanta Demczuk

Po przerwie wakacyjnej swą działalność w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego rozpoczęło Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak”.

RUCH TO ZDROWIE
Po przerwie wakacyjnej swą działalność w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego rozpoczęło Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak”. Dnia 10 października 2015r. odbył się kolejny rajd rowerowy zorganizowany przez opiekunów Koła „Dreptak”, p. Agnieszkę Wrzesińską i p.Pawła Drobisza oraz opiekunów Szkolnego Koła Turystyki Rowerowej z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi,

p. Marcina Sadowskiego i p. Alinę Sposób. W rajdzie wzięli udział tylko najwytrwalsi, dla których niestraszne są jesienne chłody. Dzień był bowiem słoneczny, ale po nocnych i porannych przymrozkach dość rześki. Wprost trudno uwierzyć, że jeszcze w ubiegły weekend temperatura sięgała prawie 20 stopni. Rzeczywiście to już naprawdę koniec lata. Świadczą o tym leżące wszędzie kolorowe liście, puste pola, panująca wokół cisza. Las wyglądał przepięknie w promieniach jesiennego słońca, a podczas jazdy rowerem nie odczuwało się wcale zimna. Po odpoczynku przy ognisku, w doskonałych nastrojach udaliśmy się w drogę powrotną do Ostródy.

Rajd, jak zwykle był doskonałą forma relaksu, zarówno fizycznego, jaki i psychicznego. Pozwolił na chwilę oderwać się od codziennych spraw i obowiązków, zebrać siły na nadchodzący tydzień, który według zapowiedzi synoptyków powita nas już deszczem ze śniegiem.

Agnieszka Wrzesińska


Data upowszechnienia informacji: 19.10.2015r.
Osoba, która wytworzyła notatkę: Agnieszka Wrzesińska nauczyciel LO
Autor zdjęć: Agnieszka Wrzesińska nauczyciel LO


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Bazyniak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB