Quantcast

Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Nagrody i wyróżnienia dla uczniów

2015-11-03 12:00:00 (ost. akt: 2015-11-04 10:14:48)

Autor zdjęcia: Mariola Piekutowska

Każdego roku w maju w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny organizowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych konkursy literackie oraz plastyczne i grafiki komputerowej.

Każdego roku w maju w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny organizowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych konkursy literackie oraz plastyczne i grafiki komputerowej. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się jesienią w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie podczas uroczystej gali podsumowującej wszelkie działania związane z tym projektem.

W ubiegłym roku szkolnym w tychże konkursach wzięli udział uczniowie naszej szkoły i prace pięciu z nich zostały docenione przez jury. Wszyscy wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. W konkursie literackim „Trwałe, kochające się małżeństwo gwarantem szczęścia rodzinnego i osobistego” w kategorii wspomnienia i świadectwa tytuł laureata i nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego zdobyła Agnieszka Olszewska, zaś w kategorii wiersz Dominika Stadnik i Michał Krzyżewski (od września nasi absolwenci) otrzymali wyróżnienia.
Natomiast w konkursie plastycznym i grafiki komputerowej „Potencjał miłości w rodzinie gości” I miejsce i nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego odebrała Martyna Kińska, zaś Julia Szewczyk wyróżnienie.
Zaproszonym na uroczystość opiekunom, pod okiem których uczniowie tworzyli swoje prace - p. Annie Surowiec-Kant (konkurs literacki) i Janowi Rogalskiemu (grafika komputerowa), organizatorzy wręczyli podziękowania i nagrody książkowe.Na gali również podziękowania z rąk Warmińsko-Mazurskiego Lidera Młodzieżowego Wolontariatu p. Jolanty Dakowskiej odebrali wszyscy laureaci lokalnych edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” województwa warmińsko-mazurskiego oraz ich opiekunowie, wśród których znaleźli się nasz absolwent Mateusz Rogaski i jego opiekun p. Jan Rogalski.
Jeszcze do czerwca ubiegłego roku Mateusz przez trzy lata prężnie działał w naszej szkole w Klubie Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu, a podczas uroczystości odebrał zasłużone brawa i wyróżnienie.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratuluję. Ponadto zachęcam wszystkich do propagowania idei Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny i wszelkich działań proponowanych przez organizatorów, bowiem niewątpliwie - jak głosi tegoroczne hasło -
„RODZINA DROGOWSKAZEM ŻYCIA”.

Anna Surowiec-Kant

***
Jeżeli chciałbyś zostać dziennikarzem obywatelskim, zarejestruj swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB