Quantcast

Czwartek, 6 maja 2021. Imieniny Beniny, Filipa, Judyty

Dreszczyk emocji w powieści "Tunele"

2015-11-01 11:00:00 (ost. akt: 2015-12-15 09:43:45)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Pewnego dnia ojciec czternastoletniego Willa, doktor Burrows, ginie w tajemniczych, podziemnych tunelach. Ojciec chłopca wcześniej je badał jednak nie zdołał ujawnić ich tajemnicy. Will chce przede wszystkim odnaleźć ojca, ale odkryje też mroczną i przerażającą prawdę.


Will nie jest sam. Towarzyszy mu jego przyjaciel Chester. Przyjaciele odnajdują wykopany przez ojca Willego i ponownie zasypany przez nieznaną osobę tunel ukryty za szafą w piwnicy. Drążą go ponownie i docierają do jakiegoś podziemnego szybu, w którym kursuje winda.

Zjechawszy nią na sam dół Will i Chester docierają do tajemniczego przejścia, które prowadzi ich na ulicę setek domów. Wszystko to znajduje się w gigantycznej jaskini, której stropu i przeciwnych ścian nie widać. Ogromnie zdziwieni tym odkryciem chłopcy chodzą po ulicach, gdy nagle zostają pochwyceni przez policjanta Kolonii, który wtrąca ich do aresztu.

Powieść „Tunele” wywołuje u czytelnika dreszczyk emocji. Warto wybrać się w głąb tytułowych tuneli i dotrzeć do ich końca. Ale czy na pewno ten koniec to ostateczność, czy może początek nowej, pełnej grozy przygody? Powieść ma kontynuację w dalszych częściach.

Powieść fantazy: „Tunele”.
Autorzy: Roderick Gordon, Brian Williams
Wydawnictwo: Wilga S.A.

Czytała i zachęca do lektury: Marta Binek

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: NIECODZIENNIK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB