Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Podziel się:

Podziel się:

Szkolny Dzień SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

30 października 2019r., na korytarzach naszej szkoły, uczniowie klasy VIIb poprowadzili konkursy i zabawy związane z edukacją finansową

W SP3 w Biskupcu edukacja ekonomiczna jest traktowana priorytetowo, a dzieci zachęcane są do różnych form świadomego oszczędzania. Mamy na tym polu niemałe sukcesy. Od kilku lat jesteśmy laureatem III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół organizowanym przez PKO Bank Polski SA. W tym roku zostaliśmy laureatem II Stopnia w tymże konkursie, a opiekun SKO Pani Danuta Leszek-Grabowska, za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów, została nagrodzona SREBRNĄ ODZNAKĄ w Ogólnopolskim Konkursie dla opiekunów SKO.
30 października 2019r. zorganizowany został, już po raz czwarty, "SZKOLNY DZIEŃ SKO".
Na korytarzach naszej szkoły uczniowie klasy VIIb poprowadzili konkursy i zabawy związane z edukacją finansową. Nie zabrakło krzyżówek i zadań z kodowania. Dla najmłodszych przygotowano kolorowanki. Chętni uczniowie i nauczyciele mogli wziąć udział w zabawie i napisać "DLACZEGO WARTO OSZCZĘDZAĆ W SKO?". Wypowiedzi były bardzo ciekawe :) Cieszymy się, że uczniowie SP3 są tak rozważni i świadomi swoich finansów i wiedzą, że warto oszczędzać w SKO!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: D.L-G
Oceń artykuł:

(0)