Quantcast

Poniedziałek, 11 grudnia 2023. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Przyjdź na warsztaty i zostań dziennikarzem!

2014-07-14 12:57:03 (ost. akt: 2014-07-15 13:35:26)
Najbliższe warsztaty już w czwartek 7 lipca w Gryżlinach

Najbliższe warsztaty już w czwartek 7 lipca w Gryżlinach

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Interesujesz się tym co Cię otacza? Chcesz pomagać ludziom? Coś Cię denerwuje i chciałbyś to zmienić? Zostań dziennikarzem! Przyjdź na warsztaty Gazety Olsztyńskiej w Gryźlinach, sprawdź jak wygląda praca dziennikarza i dołącz do redakcji.

Czy jest coś, co Cię denerwuje i chciałbyś to zmienić? Chcesz aby inni dowiedzieli się o tym, co dzieje się w Twojej okolicy? Od zawsze chciałeś spełnić swoje, dziennikarskie ambicje? Nic prostszego! Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy cykl warsztatów dziennikarskich, które w ciągu najbliższych miesięcy odbędą się na terenie Olsztyna i całego województwa.

Dotychczas odbyło się już kilka takich spotkań, w których udział wzięli przyszli dziennikarze obywatelscy z całego regionu. Najbliższe warsztaty "Gazety Olsztyńskiej" odbędą się w już w czwartek 17 lipca o godz. 17 w budynku Domu dla Dzieci im. Michała Lengowskiego w Gryźlinach.

Spotkanie poprowadzą dziennikarze redakcji internetowej "Gazety Olsztyńskiej", którzy każdego dnia dostarczają informacje o wydarzeniach w regionie. Podczas zajęć, dowiecie się jak pisać artykuły internetowe i prasowe, kim jest dziennikarz obywatelski, jak nim zostać oraz jakie korzyści płyną z dołączenia do naszej wirtualnej redakcji. Ponadto przekonacie się, jak ważne są informacje właśnie z waszej okolicy.

Nie ważne ile masz lat, z jakiej miejscowości jesteś i czy kiedykolwiek pisałeś artykuły - na nasze spotkania warsztatowe zapraszamy dosłownie WSZYSTKICH, którzy chcieliby poczuć smak dziennikarstwa i publikować na naszych stronach! Przyjdź i przekonaj się, że dziennikarstwo to nie tylko dobra zabawa, ale i szansa na informowanie o wydarzeniach z Warmii i Mazur.


Jeśli chcesz, żeby warsztaty "Gazety Olsztyńskiej" odwiedziły także Twoje osiedle lub miejscowość, napisz do nas na: internet@gazetaolsztynska.pl

Jeśli chcesz dołączyć do grona dziennikarzy już teraz, zarejestruj się w Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę! Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

Źródło: Gazeta Olsztyńska