Quantcast

Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Zostań dziennikarzem obywatelskim!

2015-02-24 19:38:00 (ost. akt: 2015-02-24 19:37:31)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Widziałeś coś interesującego? Coś Cię zdenerwowało? Chciałbyś napisać o okolicy w której mieszkasz? A może po prostu chciałbyś pochwalić się swoimi osiągnięciami i zainteresowaniami? Mamy rozwiązanie! Zostań dziennikarzem Olsztyńskiej 24 i pisz o tym co ważne dla Ciebie i mieszkańców regionu!

Już ponad 1,5 tysiąca naszych czytelników założyło swoje profile Dziennikarza Obywatelskiego i dołączyło do wirtualnej redakcji Olsztyńskiej 24. Artykuły przez nich napisane cieszą się coraz większym zainteresowaniem pozostałych użytkowników.

O czym pisać?

Dosłownie o wszystkim! Dziennikarstwo obywatelskie pozwala Wam pisać o czym tylko chcecie, w każdej możliwej formie. Zapowiedzi wydarzeń, relacje, galerie zdjęć, opinie i komentarze - wybór należy do Was! My udostępniamy Wam miejsce na naszych stronach.

Czym jest portal Olsztyńska 24 i jak działa nasz System Dziennikarstwa Obywatelskiego?

System Dziennikarstwa Obywatelskiego jest jednym z najbardziej innowacyjnych systemów tego typu w Polsce! Na czym polega innowacja? Zarejestrowani użytkownicy otrzymują swoją własną stronę, na której mogą pisać teksty lub dodawać galerie i filmy. Co ważne, nie musicie czekać na akceptację artykułu przez administratora! Materiały, które wysyłacie można zobaczyć chwilę po publikacji!

Teksty bądź galerie przez Was stworzone, pojawią się na stronie Olsztynska24.pl. Jednak każde Wasze dzieło, może trafić również na setki innych naszych portali miejskich lub tematycznych - zyskując tym samym więcej czytelników.

Dodatkowo za swoją działalność na stronie, każdy zarejestrowany użytkownik zyskuje punkty. Za każdy opublikowany tekst otrzyma ich niewielką ilość. Większą, kiedy tekst dostanie się na stronę główną, któregoś z naszych portali. Punktowane są również komentarze, które napiszą zarejestrowani.

Jak dołączyć do Olsztyńskiej 24?

Zarejestrowanie się i założenie profilu jest bardzo proste! Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować swoje konto na naszym serwisie -> Zarejestruj Swoje Konto. Szczegóły i link aktywujący otrzymasz na adres twojej skrzynki pocztowej. Szczegółowa instrukcja poniżej.


-> Zarejestruj Swoje konto w Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego

1. Kliknij na link powyżej. I wypełnij wszystkie pola. Adres e-mail musi być aktualny.
2. Kliknij na link aktywujący, który otrzymasz w e-mailu. I zaloguj się do serwisu. Linki do logowania znajdziesz na stronach głównych naszych portali.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!


Źródło: Platforma Dziennikarstwa Obywatelskiego

Olsztyńska24 Platforma Dziennikarstwa Obywatelskiego – Artykuły Internautów