Quantcast

Piątek, 14 czerwca 2024. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Bałagan w łazienkach olsztyńskiego szpitala

2015-04-22 13:03:00 (ost. akt: 2015-04-23 12:52:33)

Autor zdjęcia: Marek Sławomir Grabkowski

Problem bałaganu i zniszczonych łazienek w olsztyńskim szpitalu, opisał jeden z naszych dziennikarzy obywatelskich. - Po wizycie w takim przybytku czuje się niesmak - pisze autor artykułu i zdjęć.

Wojewódzki Szpital Dziecięcy - placówka Służby Zdrowia w Olsztynie godz. 11 we wtorek. Na pierwszym piętrze z wizytą do odpowiednich gabinetów lekarskich, czeka bardzo dużo pacjentów. Jedni przychodzą inni po wizycie odchodzą. Do szpitala dziecięcego pacjenci przyjeżdżają z całego województwa.

W oczekiwaniu na wizytę większość pacjentów korzysta z toalety dla pacjentów (w pomieszczeniu nr 114). W środku pomieszczenia, zastałem wysypujące i walające się po podłodze zużyte ręczniki papierowe i urwaną klamkę do kabiny.


Jak widać, ekipa sprzątająca i konserwatorzy nie bardzo dbają o swoje obowiązki służbowe. Po wizycie w takim przybytku czuje się niesmak.

MAREK SŁAWOMIR GRABKOWSKI
GAZETA LIDZBARSKA MSG.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: msg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. odp. #3018351 | 83.6.*.* 9 gru 2020 16:23

    Podobnie jest w toaletach w Szpitalu Miejskim przy ul. Mariańskiej na oddziałach wewnętrznym i ortopedii. Jest jedna toaleta dla pacjentów i osób odwiedzających. To skandal żeby toalety chorych nie były oddzielone dla kobiet i mężczyzn oraz osób z zewnątrz. Szczególnie w szpitalach powinno to być miejsce szczególnie czyszczone i czyste. Co robią ludzie odpowiadający za czystość takich miejsc. Dlaczego nie ma na oddziałach toalet dla każdego pokoju chorych tak jak to jest w krajach zachodnich. Jak długo będziemy z tym problemem na bakier ? To jest XXI wiek, a w tym szpitalu czas jakby zatrzymał się w XIX wieku. Co na to powie dyr. szpitala, czy mu nie wstyd !? Taki stan jest zagrożeniem dla przebywających tam chorych ludzi . Zgroza !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)