Quantcast

środa, 4 października 2023. Imieniny Edwina, Rosławy, Rozalii

Niepotrzebne demonizowanie Halloween

2015-10-30 20:00:00 (ost. akt: 2015-11-02 10:23:14)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: sxc.hu

W jednej z olsztyńskich szkół nauczyciel religii przesyła na konta rodziców w elektronicznym dzienniku szkolnym link do filmu pod tytułem "Inwazja pogan: Halloween - cukierek albo psikus" przekonując rodziców, że wydrążenie dyni oraz uczestniczenie dzieci w balach przebierańców w tym dniu to propagowanie szatańskich praktyk.

Zainteresowane osoby bez problemu znajdą filmik na youtube. Spójrzcie proszę jakie banały i jaką ciemnotę próbuje przemycać się za pośrednictwem instytucji jaką jest szkoła.

Film możecie obejrzeć TUTAJ.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. skrupik #2095695 | 188.146.*.* 24 paź 2016 07:12

    Film,który poleca nauczyciel niestety pokazuje prawdę. Państwa gazeta propaguje pogański styl życia. W przeddzień pięknego święta,w którym wspominamy wszystkich oglądających Pana Boga twarzą w twarz,wy proponujecie by nasze dzieci chodziły od drzwi do drzwi i mówiły "cukierek albo psikus". Czemu nie mówicie prawdy o brutalnym,celtyckim obrzędu składania demonom ofiar z młodych dziewcząt? Z tłuszczu ludzkiego następnie wyrabiano świece,które wstawiane w wydrążone dynie,wskazywały na oddanie hołdu demonom. Współczesny satanizm sporo czerpie z tej "tradycji". I jest realnym problemem w naszych czasach. Noc z 31 października na 1 listopada to punkt kulminacyjny w roku dla wyznawców lucyfera. Na całym świecie odbywają się wtedy setki czarnych mszy,podczas których składane są diabłu w ofierze najczęściej małe dzieci. Brzmi nieprawdopodobnie. Dla niektórych może śmiesznie,ale to jest prawda. Dlatego pozwólcie nam katolikom bronić się przed haloween.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz