Quantcast

Poniedziałek, 15 lipca 2024. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

„Żona do adopcji” w Olsztynie

2015-11-20 10:00:00 (ost. akt: 2015-11-21 13:35:20)

Autor zdjęcia: Tomasz

Spektakl ten to fantastyczny kalejdoskop codziennych męsko-damskich utarczek, podany w bardzo komediowej formie. Od porysowanej patelni, okruszków na dywanie, przez zażyłe więzi z mamusią po relacje z kolegami. To również spektakl o tym kto w związku tak naprawdę nosi spodnie i jak sprawdzają się starzy kumple.

"Żona do adopcji" to swego rodzaju studium przypadku przeciętnego polskiego małżeństwa, napisane przez Marka Pitucha, wyreżyserowane przez Jakuba Ehrliha i zagrane przez Patrycję Szczepanowską/Olgę Borys(zamiennie), Marka Pitucha i Jakuba Wonsa czyli ekipę związaną z katowickim Old Timers Garage. W Olsztynie wystąpi Olga Borys.


Wszystko w atmosferze dużej dozy niedomówień, aluzji i budowania skojarzeń u widzów. Publiczność fantastycznie reaguje na każdy bodziec ze sceny. Nie ma się czemu dziwić postacie i dialogi zostały przygotowane na wysokim komediowym poziomie. Więcej informacji na temat spektaklu znajdziecie tutaj.


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: KulturaOlsztyn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB