Quantcast

Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

hOLIwood po polsku

2016-03-13 12:00:00 (ost. akt: 2016-03-21 15:32:25)

Autor zdjęcia: Tworzywo - Gazeta Studencka

Co Polacy mają na myśli słysząc gwiazdy? Coraz rzadziej niebo, coraz częściej ściankę z celebrytami. Z kim? Osobami, które pokazują się na przyjęciach właściwie bez żadnego dorobku zawodowego, a co gorsza nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Przerażający jest również fakt, że takie osoby stają się autorytetami dla młodych ludzi. Powinniśmy też potrafić oddzielić osoby, które na siłę chcą mieć artykuł na swój temat w magazynie za 2 złote, a osoby, które mimo swojej woli są na okładkach takich gazet. Postanowiłam sprawdzić jakie zachowania są najbardziej oczekiwane w show-biznesie. Osoby pozbawione poczucia humoru proszę, by zakończyły lekturę.

Odkąd Małgorzata Rozenek ogłosiła, że przygotowuje się razem ze swoim partnerem, Radosławem Majdanem, do ślubu, który odbędzie się w tym roku media plotkarskie oszalały. Można rzec, że jest to na tyle prywatna sprawa, by o tym nie mówić. Narzeczeni pomyśleli inaczej, korzystają z okazji i na każdej okładce promują owe wydarzenie. Można zauważyć, że Małgosia ma dobry wpływ na Radka. Ewidentnie ubiera się on dużo lepiej, niż grał kiedyś w piłkę nożną. Co do kreacji pana młodego byłabym więc spokojna. Tajemnicą na razie jest suknia ślubna panny młodej (o ironio jest to prawie 40-letnia kobieta wychodząca kolejny raz za mąż). Wydaje mi się, że Małgosia powinna pomyśleć o białej, tradycyjnej sukni. Nigdy nie wiadomo czy, żeby sprawdzić czy ślub jest perfekcyjny nie będzie chciała zrobić testu białej rękawiczki – ta będzie wtedy idealnie pasować.

Burzowe chmury nad związkiem kolejnej ciekawej pary – a w tym przypadku nawet małżeństwa z 30-letnim stażem. Jak donosi prasa Katarzyna i Cezary Żakowie mają poważne problemy finansowe. Po tym jak zakończyli kolejny serial, który cieszył się sporym zainteresowaniem szukają kolejnych ról. Tylko czy można być w kłopotach zarabiając 4 miliony (na osobę!) za nakręcenie 10 sezonów serialu? Jeżeli tak, to bardzo współczuję. Dobrym rozwiązaniem byłoby odstawienie kawioru i przeprowadzenie się na ranczo…


Kolejne zmiany w życiu Edyty Górniak. Jakiś czas temu ogłosiła, że nawróciła się z buddyzmu na chrześcijaństwo. Medytacje widocznie nie przyniosły żadnego większego skutku, bo w jej karierze muzycznej dalej nic ciekawego się nie dzieje. Zmiany zaszły zupełnie na innej płaszczyźnie. Po występie w Krakowie, budząc się na drugi dzień stwierdziła, że musi tam zamieszkać. Ważną informacją jest to, że był to koncert sylwestrowy. Czy Edyta zachowała trzeźwość umysłu? Na jej szczęście obudziła się w cieplutkim pokoju z pięknym widokiem. Mogło być inaczej, bo przecież każdy z nas zna kogoś kto w Nowy Rok budził się na ulicy.

Oto wydarzenia z życia celebrytów w pigułce. Ile w tym prawdy? Tego nie wie nikt. W zasadzie teraz nie możemy ufać nawet zdjęciom. Ustawki to przecież ulubiony sport celebrytów XXI wieku… Jest ogromne prawdopodobieństwo, że owe sławne osoby wydadzą autobiografię, czyli szczyt próżni własnej osobowości i wtedy spojrzymy na te wydarzenia zupełnie z innej strony. Tylko czego mamy się spodziewać po takiej książce, gdy Kinga Rusin promując swoją wstawia zdjęcia na Facebooka z komentarzem „siedzę i myślę”. Po spisie treści stwierdziłam, że tylko siedziała.

Autor: Ola Derowska

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: TworzywoGS

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB