środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Podziel się:

Podziel się:

Wspomóż Tomaryniaka

Nadchodzi zima, a podopieczni schroniska w Tomarynach potrzebują pomocy. Poczuj się jak wolontariusz i wspomóż małych, czworonożnych przyjaciół!

W naszym województwie, od roku funkcjonuje międzygminne schronisko dla zwierząt w Tomarynach w pobliżu Biesala. Inicjatywna stworzenia tej instytucji wyszła od władz gmin w naszym powiecie, oraz zyskała poparcie wśród mieszkańców. Prężnie działający tam wolontariusze (których wciąż brakuje), odwiedzają psiaki i organizują zbiórki żywności. W ostatnim czasie powstał pomysł uczczenia rocznej działalności schroniska, jednocześnie jest to dobra okazja do zaangażowania wszystkich chętnych osób w życie schroniska. Organizowane są również koncerty, ostatni odbył się w Olsztyńskim Andergrancie, gdzie występują początkujące, ale nie tylko, zespoły. Codziennie można odwiedzać podopiecznych, spacerować po okolicznych lasach i zwyczajnie dać im trochę miłości i uwagi. Pomimo wszelkich starań, zwierzęta czują się najlepiej w domu, dlatego najistotniejsze są adopcje, szczególnie promowane przez koordynatorów schroniska.
Karmy, koce i zabawki dostarczać można w każdej chwili.
Jeśli masz dobre serce, pomyśl o milusińskich. Możliwe są również adopcje tymczasowe.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Kinga Wisowata oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: Wspomóż Tomaryniaka
Oceń artykuł:

(0)