Quantcast

Wtorek, 5 marca 2024. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Profil użytkownika Danuta Leszek-Grabowska

Dzień Bezpiecznego Internetu z SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Dzień Bezpiecznego Internetu (ang. Safer Internet Day) to coroczna inicjatywa mająca na celu promowanie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów internetowych, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Obchodzony jest każdego roku w drugi wtorek lutego. Idea tego dnia powstała w ramach programu europejskiego Safer Internet Programme, a pierwszy Dzień Bezpiecznego Internetu odbył się w 2004 roku.

Lekcje przedsiębiorczości i oszczędzania z SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Jak się bawić i oszczędzać jednocześnie? Z SKO to jest proste!

W ramach realizacji programu PKO BP „Szkolna Kasa Oszczędności” 26 i 31 października 2023 roku w klasach pierwszych odbyły się lekcje poświęcone przedsiębiorczości i oszczędzaniu przeprowadzone przez opiekunkę SKO. Uczniowie zapoznali...

LEKCJE Z EKONOMIĄ w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

O edukacji finansowej piszemy dosyć często z prostego powodu: uczniowie SP3 fascynują się ekonomią od najmłodszych lat. Uczą się systematycznego oszczędzania w SKO, Podczas lekcji wplatane są treści poszerzające wiedzę ekonomiczną. Opisane lekcje były projektami uczniowskimi.

SKO promuje zdrowy styl życia

Zdrowy styl życia w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu jest bardzo ważny. W artykule znajdziecie informacje o projekcie uczennic, który został skierowany do uczniów klas młodszych.

W ramach edukacji zdrowotnej programu Szkolnych Kas Oszczędności uczennice klasy 6a Maja Sarnowska i Tosia Bieńko...

VI Forum Ekonomiczne w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Edukacja finansowa w formie debaty szkolnej

15 marca 2023r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu odbyło się VI Forum Ekonomiczne pod hasłem - ,,POZNAJEMY BANK CENTRALNY”. Ideą spotkania było przybliżenie roli i zadań Narodowego Banku Polskiego. W ramach projektu ZŁOTE SZKOŁY drużyna złożona z uczniów...

Warsztaty „ODKRYJ MOC PIERWSZEJ POMOCY Z SKO” W Szkole Podstawowej Nr 3 w Biskupcu

Uczymy się ratować życie od najmłodszych lat w ramach programu edukacji finansowej SKO

Życie i zdrowie ludzkie są bezcenne, dlatego każdy z nas powinien znać zasady udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia. 12 stycznia 2023 roku w SP nr 3 w Biskupcu w ramach programu PKO BP Szkolne Kasy...

Dzień Nowych Technologii w Edukacji w SP3 w Biskupcu

29 kwietnia 2022 r. obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu „Dzień Nowych Technologii w Edukacji”. Celem inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki było popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy dydaktycznej.

Lekcja bankowości w szkole i w banku, czyli edukacja finansowa SKO w SP3 w Biskupcu

Od wielu lat staramy się, aby nasi uczniowie wiedzieli dużo o oszczędzaniu, własnym budżecie, planowaniu wydatków. Dlatego też uczestniczymy w programie edukacji finansowej PKO Bank Polski SA, czyli SKO.

17 maja w ramach realizacji Programu Szkolna Kasa Oszczędności klasa 3a wraz z Panią Małgorzatą...

AKTYWNA SOBOTA, FESTYN SKO I AKCJA CHARYTATYWNA W SP NR 3 W BISKUPCU

7 maja w Szkole Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu odbyła się kolejna edycja z cyklu „Aktywna sobota”.

Uczniowie klas 1-8 przy gorącym dopingu rodziców i nauczycieli rywalizowali w konkurencjach biegowych. Imprezą towarzyszącą był festyn SKO poświęcony oszczędzaniu. Uczniowie wraz...

SKO, czyli edukacja ekonomiczna w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

SKO to przede wszystkim edukacja finansowa. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu to nie tylko konta internetowe do oszczędzania zgromadzonych środków, ale nauka systematyczności, ustalania priorytetów, odpowiedzialność za własne finanse.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »