Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Podziel się:

Podziel się:

Wizyta uczniów z Zamku w naszej Gazecie

Uczniowie Zamku w Olsztynku, postanowili odwiedzić naszą redakcję i dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy na temat Gazety Olsztyńskiej i tego jak jest tworzona.

25 listopada w ramach lekcji, uczniowie Zespołu Szkół w Olsztynku postanowili wybrać się do naszej redakcji, wraz z opiekunem Panią Elżbietą Staniszewską-Górka na warsztaty, które umożliwią im poznanie pracy w redakcji gazety. Poznali pracowników redakcji oraz ich stanowiska. Redaktorzy opowiedzieli o tym skąd dowiadują się o istotnych informacjach, które zamieszczane są w gazecie. Dowiedzieli się również ile osób czyta ją on-line. Uczniowie wyrazili swoje zdanie na temat artykułów umieszczonych w gazecie oraz uczyli się pisać własny internetowy artykuł na dowolny temat. Wszyscy wykazywali wielkie zainteresowanie nasza pracą, oraz z zaciekawieniem słuchali wypowiedzi redaktorów.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Klaudia Stankiewicz oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: Wizyta uczniów Zamku w Gazecie Olsztyńskiej
Oceń artykuł:

(0)