Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Profil użytkownika EL

Moto-Mikołajki w Biskupcu!

Już za dwa tygodnie odbędzie się świetna impreza motoryzacyjna organizowana przez klub "Nocna Jazda Bez Celu Biskupiec" oraz „Blue Studio”- Charytatywny Mikołajkowy Zlot.

Organizatorzy przewidują masę konkursów, dobre towarzystwo i świetną zabawę. Ciekawe auta z całej Polski będą dodatkową...

Dzień Kobiet - wersja na Motocyklistę :)

Motocykliści też obchodzą dzień kobiet!

Dwóch Panów - Adam Motovlog oraz Niżu Motovlog - postarało się, aby kobiety 8 marca poczuły się wyjątkowo. Świetna akcja uczczenia Dnia Kobiet w oryginalny sposób zorganizowana przez dwóch motocyklistów. Krótką relację z tej akcji Panowie nagrali oraz umieścili...

Czarek KX60 Dirt Bike Junior - czyli jaki ojciec taki syn... :D

Czarek i Artur to dwóch Panów których łączy nie tylko więź rodzinna ale także wspólna pasja. Czarek ma 5 lat, jego przygoda z motocyklami zaczęła się kilka miesięcy temu, a Artur jest tatą Czarka, który musiał sprzedać swoją nieodżałowaną CBR, żeby kupić dwa motocykle terenowe i dzielić pasję razem z synem.

Pierwszy w Polsce Społeczny Klub Sportów Ekstremalnych

Spełnij marzenie o lataniu paralotnią! Wzbij się w przestworza! Rajd quadem po bezdrożach czy akrobacje na skuterze wodnym to doskonały pomysł na spędzanie czasu, a może nawet hobby!

https://www.youtube.com/watch?v=K7mTKbPOm8k "Adrenalina" to ciekawy projekt,...

LEO STUNT - Bo dwa koła to za mało! :)

Zapraszam do obejrzenia świetnego klipu zrealizowanego przez telewizję motocyklową Motobanda.pl oraz do przeczytania mojej krótkiej rozmowy z fantastycznym facetem Leo Stunt - Mistrzem Polski w Stuncie na Quadzie oraz finaliście Mistrzostw Świata! :)

Polscy MotoVlogerzy: część 2 :)

Zapraszam na drugą część materiału o wspaniałych Polskich MotoVlogerach! Udało mi się znaleść ich wszystkich, w większości dzięki stronie http://forum.motovlog.pl/ , facebook'owemu FanPage https://www.facebook.com/MotoVlogPolska oraz z polecenia tych, z którymi miałam okazję rozmawiać. "Na tym profilu znajdziecie filmy oraz informacje z polskiej sceny MotoVlogowej, którą tworzą sami MotoVlogerzy, zdjęcia, relacje, linki do kanałów, informacje o spotach oraz mnóstwo dobrej zabawy związanej z motocyklami! To właśnie MotoVlog POLSKA!" - Tak przedstawiają się sami MotoVlogerzy, a poniżej ja przedstawiam kilka ciekawych osobowości :)

Polscy MotoVlogerzy: część 1 :)

Pamiętacie MotoVlogi? Coraz bardziej wciąga mnie ten temat i zwyczajnie nie mogę go wyczerpać! Okazało się, że jest ich już w Polsce więcej niż mogłoby się wydawać! Postanowiłam poszperać głębiej i do tej pory odnalazłam aż 24 kanały na serwisie YouTube! A bardzo możliwe, że jest więcej! Obszerność tematu zmusiła mnie do podzielenia wszystkich na dwie części. Zapraszam na pierwszą z nich! Zerknijcie czego udało mi się dowiedzieć o naszych polskich MotoVlogerach!

Wywiad z Schaaf'em!

MotoVlogi! Ten temat chyba nigdy mi się nie znudzi! Tym razem mój ulubiony Vloger zgodził się na krótką rozmowę! Serdecznie zapraszam na wywiad z Schaaf'em, który zdradził mi kilka sekretów o kręceniu filmów i początkach jego przygody z Motovlogingiem!

Off-roadowa Niedziela z radiem Eska!

Będzie zabawa! Będzie się działo! I tylko dnia może być za mało! :)

Doszły mnie słuchy, że już niedługo odbędzie się świetna impreza - "Off-roadowa Niedziela z radiem Eska"! Zapraszam wszystkich miłośników sportów terenowych 19 października 2014 na Lotnisko-Dajtki w Olsztynie! Znalazłam informację,...

Motosport - nie tylko dla facetów :)

Motocross... Żużel... Wyścigi... czyli wszystko co lubią... kobiety :)

Kobiety na motocyklach - coraz częstszy widok na naszych ulicach :) Dla każdej motocyklistki maszyna wnosi do życia coś innego, coś oryginalnego. Moim zdaniem najciekawsze spojrzenie na motocyklizm mają właśnie kobiety :) Tym...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »