Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Podziel się:

Podziel się:

Moto-Mikołajki w Biskupcu!

Już za dwa tygodnie odbędzie się świetna impreza motoryzacyjna organizowana przez klub "Nocna Jazda Bez Celu Biskupiec" oraz „Blue Studio”- Charytatywny Mikołajkowy Zlot.

Organizatorzy przewidują masę konkursów, dobre towarzystwo i świetną zabawę. Ciekawe auta z całej Polski będą dodatkową atrakcją – wyścigowe, tuningowe, po prostu wyjątkowe. Jednym z konkursów jest przystrojenie auta w stylu świątecznym, gdzie nagrodą będzie umieszczenie zdjęcia zwycięskiego auta w kalendarzu na 2016 rok, tworzonego we współpracy z Tuning Club Polska.
Na zlocie odbędzie się również zbiórka darów i pieniędzy na akcję Przekaż misia dla Rysia dla miejscowych dzieci. Biskupiecki Dom Kultury już kolejny rok organizuje tą akcję, więc jeżeli ktoś z Was ma jakieś zabawki, książki czy słodycze to zachęcam żebyście przywieźli je ze sobą.
Dodatkowo będzie można wylicytować bardzo ciekawe vouchery i nie tylko na aukcji, która będzie odbywała się pomiędzy konkursami.
Podczas całej imprezy o dobry klimat muzyczny zadba DJ, a po zakończeniu części oficjalnej zaprasza klub Under na after party, wstęp 5zł – z czego cały koszt będzie przeznaczony na wsparcie akcji dla dzieci.

Mikołajkowy zlot odbędzie się 5 grudnia od godziny 15:00, plac na terenie byłej Jednostki Wojskowej przy Alei Broni w Biskupcu.

Zapraszam.

śledździe i patrzajta :)

EL
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: EL oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: Moto-Mikołajki w Biskupcu!
Oceń artykuł:

(0)