Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Podziel się:

Podziel się:

Polscy MotoVlogerzy: część 2 :)

Zapraszam na drugą część materiału o wspaniałych Polskich MotoVlogerach! Udało mi się znaleść ich wszystkich, w większości dzięki stronie http://forum.motovlog.pl/ , facebook'owemu FanPage https://www.facebook.com/MotoVlogPolska oraz z polecenia tych, z którymi miałam okazję rozmawiać. "Na tym profilu znajdziecie filmy oraz informacje z polskiej sceny MotoVlogowej, którą tworzą sami MotoVlogerzy, zdjęcia, relacje, linki do kanałów, informacje o spotach oraz mnóstwo dobrej zabawy związanej z motocyklami! To właśnie MotoVlog POLSKA!" - Tak przedstawiają się sami MotoVlogerzy, a poniżej ja przedstawiam kilka ciekawych osobowości :)

Coda MotoVlog - to jeden z moich ulubionych i chyba najpopularniejszych Motovlogerów. Każdego, kto jeszcze nie widział zapraszam na stronę:
http://olsztynska24.pl/221754,Moda-na-MotoVlogi.html#axzz3EQRiBbon
- gdzie miałam już okazję wspomnieć parę słów na temat CODY i Mike'a.
Coda MotoVlog
link do kanału: http://www.youtube.com/CODApl

Mike12r1
link do kanału: http://www.youtube.com/user/michalsiek88

Większość MotoVlogerów (chociaż nie wszyscy) występujących w drugiej części artykułu pochodzi z Warszawy i głównie tutaj nagrywają. Życzę miłej lektury! :)

Wizard MotoVlog - śmiga w okolicach Warszawy, stara się aby jego motovlogi niosły ze sobą jakiś przekaz. Zawsze przed nagraniem, ustala sobie odpowiedni temat, który chcę poruszyć i który w jego odczuciu byłby w jakiś sposób pomocny dla innych motocyklistów, zarówno dla początkujących jak i tych doświadczonych. Prowadzi swój kanał od kwietnia tego roku, wcześniej robił nagrywki z przejazdów motocyklem i wrzucał je na inny kanał. Gdy zauważył, że jest zainteresowanie jego motovlogiem postanowił stworzyć odrębny kanał poświęcony tylko nagraniom na motocyklu. Zdradził mi w tajemnicy, że ma jeszcze w planach rozpocząć nagrywanie, oprócz motovlogów i quickshotów (Quickshot - jest to seria filmów, złożona z pięciu krótkich zdarzeń losowych zarejestrowanych w czasie jazdy na motocyklu) specjalnej serii nagrań, które będą wykonane na kilka kamer i gdzie będzie więcej edycji wideo i montażu - już nie mogę się doczekać! Dodam, że do tej pory największe zainteresowanie widzów wzbudził film ze spotkania z motovlogerem Uniquesilver Motovlog http://youtu.be/d9lv4x6dTbMObejrzyjcie
oraz "pomocna dłoń motocyklisty" - obejrzyjcie!


link do kanału: http://youtube.com/wizardmotovlog

UniqueSilver MotoVlog - pochodzi z Roztocza i mieszka w Warszawie, motovloga prowadzi od lutego 2014 roku i jest jednym z nielicznych vlogerów poruszającym się na motocyklu o pojemności 50 ccm. Zaczął nagrywać już w trakcie nauki do egzaminu na prawo jazdy kategorii A. Rozpoczął tworzyć swoje własne filmy po obejrzeniu nagrywek CODY, ktore go bardzo zainspirowały. Rownież jest gadatliwy, więc czemu nie spróbować? Nagrywał wcześniej kamerkami sportowymi jazdę na nartach oraz grę w airsoft i paintball, stwierdził, że na motocyklu też warto coś uwiecznić. Przy pracy nad vlogiem od niedawna koncentruje się nad zaplanowaniem ciekawej gadki, wcześniejsze nagrania były raczej spontanicze - miał temat, ale nie planował o czym mowić po kolei. Obecnie skupia się na jak najlepszej jakości merytorycznej i wizualnej Vlogów. Jest to dla niego oderwanie się od szarej rzeczywistości, hobby i instrument komunikacji z ludźmi. Jego zdaniem plusem takiej działalności jest to, że poznaje się wiele wspaniałych osób dzięki nagrywaniu tych filmikow. Minusem jest rozpoznawalność na ulicy, jeśli ktoś tego nie lubi. Polecam odcinek "Nowa jakość vloga", w którym mówi o nadciągającym polepszeniu jakości motovloga oraz o planach na przyszły rok.


link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCTMOAtbWmWNlrmi8WsElK5Q

Vlog Casha - Cash również pochodzi z Warszawy, a motovloga prowadzi od czerwca 2014. Jeżeli chodzi o technikę to duży nacisk kładzie na jakość audio i video, odpowiednie wyciszenie mikrofonu, redukcję szumów, renderowanie wszystkiego w najlepszej jakości na jaką pozwala mu kamera GoPro Hero 2. Jeżeli mowa o merytorycznej części jego vlogów to stara się swoim widzom przekazywać swoje przemyślenia na różne tematy, chociażby temat posiadania broni palnej w naszym kraju, czy zasadność jazdy w specjalnej odzieży motocyklowej. Oprocz tego na jego kanale znajdują się 3 fillmiki z techniki jazdy motocyklem, takie podstawowe podstawy, ponieważ sam jest początkującym motocyklistą. Polecam obejrzeć jego kompilację, która odbiła się szerokim echem w mediach - udowadnia, że jednak można spotkać uprzejmego kierowcę na ulicy!


link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCLsnJt_eyqkGZ4ZEM__xCOg

Mash MotoVlog - jest z Warszawy i tu głównie wszystko nagrywa, prowadzeniem vloga zajmuje się od połowy sierpnia. Przy pracy nad swoim motovlogiem najbardziej kładzie nacisk na to, aby wypowiedzieć się na konkretny temat. Nie nagrywa wszystkiego i niczego, tylko konkretne tematy. Walczy też z tym, aby przyciągnąć widzów i jakoś ich zaciekawić. Jego vlog jest o tyle wyróżniający się od innych, że prowadzi go zupełnie inne pokolenie - młodsze. Obejrzyjcie klip, w którym Mash przedstawia siebie:


link do kanału: https://www.youtube.com/user/MrMBedra

BartMoto - Mieszka w Warszawie, a motovlogi nagrywa od czerwca 2014 roku. Stara się, żeby jego filmy były jak najlepsze pod wzglendem technicznym. Koncentruje się przede wszystkim na jak najlepszej jakości video i audio. Motovlogi są dla niego - tak jak sama jazda na motocyklu - odskocznią od codzienności. Lubi jeździć na wycieczki i komentować to co widzi, pokazywać fajne miejsca, a później przeglądać i obrabiać materiał oraz udostępniać go ludziom na serwisie YouTube. W wolnych chwilach Bart zajmuje się testowaniem motocykli. Polecam obejrzeć film nagrany podczas urlopu w sierpniu tego roku. Przez 5 dni Bart wraz z kolegą przemierzyli sześć krajów: Polskę, Słowacje, Węgry, Słowenię, Austrię oraz Czechy i naliczyli ponad dwa tysiące kilometrów!


link do kanału: https://www.youtube.com/user/bartsmoto

HeveMotovlog - pochodzi z Lublina, w wieku 12 lat wyjechał do Anglii i dopiero dwa miesiące temu wrócił na stałe do Polski. Nagrywa filmy na motocyklu od około dwóch lat, motovlogi od około dwóch miesięcy. Najbardziej na filmach stara się o autentyczność, stara się być sobą i nie robić nic pod publikę. Powiedział mi, że przede wszystkim stara się nie klnąć, gdyż i tak za często to robi ;) Motovlog, jest to jego sposób na podzielenie się frajdą i radością z możliwości bycia motocklistą z innymi ludźmi. Również jest to po częsći publiczny pamiętnik i sposób utrzymania z kontaktu z ludźmi, których zostawił poza granicami kraju, gdyż wiekszość z nich też jeździ na motocyklach. W tajemnicy zdradził mi, że ma zamiar nagrywać również po angielsku! Heve śmiga Yamahą XVS 650 A Drag Star Classic, która jeszcze nigdy go nie zawiodła - a przejachała trasę Polska - Anglia już dwa razy! Oraz quadem Can-am Bombardier Outlander i właśnie film z tą zabawką polecam obejrzeć:


link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCzf_KQf0Hfe7DnK_yvXdtoQ

Dla tych, którzy przeoczyli, polecam link do części pierwszej materiału o Polskich MotoVlogerach:
http://olsztynska24.pl/profil/EL/5596,Polscy-MotoVlogerzy-czesc-1.html

EL
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: EL oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: Polscy MotoVlogerzy: część II
Oceń artykuł:

(0)